Lidl v kampani slaví Vánoce „po svém“

úterý, 14. listopadu 2017, 12:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Obchodní řetězec Lidl spouští vánoční kampaň.

Společnost Lidl odstartovala svou vánoční kampaň, v níž nabádá, aby si každý slavil Vánoce „po svém“. Navázána je na ni vánoční nabídka prémiové privátní značky Deluxe i nová kolekce značky „Esmara by Heidi Klum“.

„Vánoce jsou pro většinu z nás nejkrásnějšími svátky v roce a znamenají velmi emocionální období. Mnozí z nás však s nimi spojují i shon a obavy, aby bylo vše perfektní. Proto jsme se letos rozhodli dát vale jakémukoliv stresu z příprav a chceme přispět k tomu, aby si naši zákazníci Vánoce užili ,po svém‘,“ uvádí k letošní vánoční kampani Zuzana holá, tisková mluvčí Lidlu.

Letošní vánoční kampaň s názvem „Takové normální Vánoce“ se objeví v televizi, na internetu a v místě prodeje. Na sociálních sítích používá hashtagy #vanoceposvem a #beautifullynormal, pod nimiž lidé naleznou vánoční fotky, tipy a rady od Lidlu, ale i od vybraných bloggerů.

Lidl zařadí od 20. listopadu vánoční nabídku značky Deluxe, obsahující výběrové paštiky, salámy, masa, likéry, vína či pralinky a čokolády. Dále nabídne hračky, hudební nástroje, kuchyňské spotřebiče, přístroje pro péči o krásu, nářadí a v neposlední řadě i novou kolekci oblečení „Esmara by Heidi Klum“, kterou uvede od 4. prosince.

-stk-