Mafra zařazuje seriál Taxikář, další z novinek

středa, 1. listopadu 2017, 09:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Online televize Playtvak.cz uvádí nový seriál, v hlavní roli se představí Václav Kopta.

Dalším novým seriálem, který v podzimní sezoně uvádí online televize Playtvak.cz mediální skupiny Mafra, je seriál Taxikář. První díl z celkových osmi epizod má premiéru 1. listopadu. V hlavní roli se představí Václav Kopta.

Hrdina seriálu taxikář Karel v podání Václava Kopty se vrací do současnosti ze seriálu Single Lady a diváci jej znají jako otce hlavní hrdinky Sabiny (Jana Plodková). „Seriál Taxikář je druhým z našich seriálových počinů podzimní sezony na Playtvaku. V hlavní roli jsme vsadili na Václava Koptu, o jehož hereckých kvalitách jsme přesvědčeni a kterého si navíc diváci oblíbili v seriálu Single Lady,“ řekl Vladimír Mužík, ředitel Mafra TV, pod níž spadá internetová televize Playtvak.cz.

Dějová linka příběhu se odehrává ještě před seriálem Single Lady. Otec Sabiny Karel se po 36 letech vrací z emigrace do České republiky. Nedobrovolně, shodou náhod, se stává taxikářem a během jedné noci proniká do života více či méně bizarních lidí. Na sedadlech pražského taxíku se svezli například Lukáš Pavlásek, Robert Mikluš, Sandra Pogodová a další.

Scénář k seriálu napsal Bohuslav Vaněk a režie se ujala Jitka Rudolfová, stejně jako v případě seriálu Single Lady. Produkce probíhala pod záštitou Lucky Man Films Davida Ondříčka, podobně jako u dalšího nového seriálu Single Man, který měl na on-line televizi Playtvak.cz premiéru koncem října.

-mav-