Nova na Štědrý den odvysílá pohádku Tři bratři

středa, 15. listopadu 2017, 16:05 TV, Aktuality MediaGuru

Ještě před svátky nasadí na sobotní večery sérii Harry Potter. Na Silvestra uvede výběr z Tvoje tvář má známý hlas.

Tři bratři, foto: TV Nova

Tři bratři, foto: TV Nova

Televize Nova odvysílá na Štědrý den v hlavním vysílacím čase českou pohádku Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou. Během svátečního nabídne i pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, přinese i americkou romantickou komedii Pretty Woman.

K dalším pohádkám, které Nova přinese během Vánoc, patří Honza málem králem, Mrazík, Dařbuján a Pandrhola, O statečném kováři, Čertova nevěsta a další. Z animovaných pohádek to jsou Ledové království, Shrek: Zvonec a konec, Kocour v botách, Kráska a zvíře nebo Aladdin. Ještě před Vánoci budou sobotní večery patřit sérii filmů Harry Potter.

Z pekla štěstí, foto: TV Nova

Z pekla štěstí, foto: TV Nova

Nova Cinema nabídne komedie (Vánoční prázdniny, Lepší už to nebude, Vánoční lov aj.), oddychové filmy pro celou rodinu (Grinch, Legenda o sovích strážcích aj.), ale také muzikály (Varieté), animované filmy (Ukradené Vánoce Tima Burtona), dobrodružství a napětí (King Kong, Cold Creek Manor), včetně hororových snímků (Pavučina snů). V premiéře odvysílá akční film Black Mass: Špinavá hra. 

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny a speciál Tvoje tvář má známý hlas - to nejlepší!.

Výběr pořadů vánočního vysílání TV Nova

datum pořad
24.12.2017 Tři bratři (20:20)
Pretty Woman (22:05)
25.12.2017 Čertova nevěsta (20:20)
26.12.2017 Honza málem králem (20:20)
31.12.2017 Silvestrovské Televizní noviny (19:30)
Tvoje tvář má známý hlas – to nejlepší! (20:35)

-mav-