Online Aukra vede Trávníček, obchod Lysoněk

středa, 1. listopadu 2017, 14:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici online marketing specialist v Aukru přichází Jiří Trávníček, Martin Lysoněk se stává obchodním ředitelem.

Martin Lysoněk a Jiří Trávníček, foto: Aukro

Martin Lysoněk a Jiří Trávníček, foto: Aukro

Do společnosti Aukro, jež se po přechodu na vlastní platformu stabilizuje, přicházejí noví lidé na pozici online marketing specialist a obchodní ředitel. 

Online marketing bude mít na starosti Jiří Trávníček. Absolvent zlínské Univerzity Tomáš Bati má s online kampaněmi zkušenosti například z ČSOB nebo agentury Pria System. V Aukru bude mezi jeho priority patřit implementace a strategické řízení online marketingových aktivit, tvorba strategických a kreativních konceptů, výkonnostní marketing nebo webová analytika. „Mou misí je rozvíjet online komunikační činnosti a performance aktivity, které Aukru pomohou vytěžit všechny příležitosti. K oživení značky nejen v online kanálech by měla přispět i nová brand strategie, která propojí veškerou komunikaci Aukra,” říká Jiří Trávníček.

Pozici obchodního ředitele Aukra nově zastává Martin Lysoněk. V rámci své pozice se bude soustředit mimo jiné na rozvoj služeb pro C2C i B2C. Se svým týmem bude mít na starosti hledání a rozvoj nových obchodních příležitostí a partnerství v Česku i v zahraničí.

Martin Lysoněk je specialistou na multichannel s více než desetiletými zkušenostmi. V minulosti řídil multichannelové aktivity firmy Baťa v Evropě a podílel se na vývoji a implementaci webu a e-commerce systémů. „Posláním našeho obchodního oddělení je především aktivní správa nabídky na Aukru, péče o stávající zákazníky, rozvoj nových kategorií a uzavírání nových partnerství. Budeme se věnovat tomu, aby prostředí Aukra bylo pro prodejce obchodně dostatečně atraktivní a férové,“ vysvětluje Martin Lysoněk.

-stk-