Agentura DDB vyhrála reklamní tendr pro Krušovice

pátek, 8. prosince 2017, 10:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Reklamní kampaně pro Krušovice začne od ledna 2018 připravovat DDB, vystřídá VCCP Prague.

Zdroj: Krušovice

Zdroj: Krušovice

Reklamní agentura DDB se na základě tříkolového výběrového řízení stává strategickým a komunikačním partnerem značky Krušovice patřící do skupiny Heineken. DDB tak vystřídá VCCP Prague. Spolupráce začne od ledna 2018.

„Máme obrovskou radost, že budeme mít příležitost pracovat s tak skvělou značkou, jako jsou Krušovice, a s odvážnými lidmi z Heinekenu, kteří sdílejí naše přesvědčení o tom, že je v české pivní komunikaci potřeba udělat něco jinak a odlišit se od velmi standardizovaných kampaní a generických hrdinů, na které se už všichni dlouho díváme. VCCP považujeme za jednu z nejlepších agentur na trhu a máme k ní velký respekt, i kvůli tomu, že první vykročili tímto směrem v jejich nedávné práci s Krušovicemi. O to více si uvědomujeme, že je laťka nastavena velmi vysoko,” uvedl Darko Silajdžić, ředitel DDB.

Agentura DDB se bude zabývat komunikací jak v České republice, tak v zahraničí. Krušovice se vyváží do vice než třiceti zemí světa. „Komunikace v zahraničí proto půjde dvěma cestami. DDB bude tvořit image pro trhy, kde jsou Krušovice dnes už zavedenou značkou. Dále se zaměří i na trhy, na nichž krušovické pivo zatím není zcela etablované. V obou případech agentura bude pracovat s televizní reklamou, venkovními i vnitřními reklamními plochami a klíčovým vizuálem,” uvedla Lenka Kroupová, manažerka značky Krušovice pro tuzemský i zahraniční trh.

-mav-