Reflex ukryl do vydání tisícovky, o titul se "strhl boj"

pátek, 22. prosince 2017, 10:40 Aktuality, Tisk MediaGuru

Stovka vydání z aktuálního tištěného nákladu časopisu Reflex ukrývá tisícikorunu.

Předvánoční vydání Reflexu, foto: CNC

Předvánoční vydání Reflexu, foto: CNC

Poslední číslo časopisu Reflex, které vyšlo ve čtvrtek 21. 12. 2017, je doprovázeno soutěží o možnost vyhrát tisíc korun. Reflex ukryl mezi stránky tisícikorunu celkem do stovky kusů aktuálního čísla.

„Přemýšleli jsme nad tím, co čtenáři před Vánoci opravdu potřebují. Odpovědí byly jednoznačně peníze. Proto jsme připravili tuto ojedinělou akci. Žádné kupóny, žádné dárky, ale reálně peníze, a to à la Reflex,“ uvedla Eva Královcová, vedoucí marketingového oddělení časopisu Reflex a webu Reflex.cz.

Tisícikoruna je v časopise vložena společně s dopisem, kterým přeje celý tým Reflexu čtenářům klidné svátky. Všechny časopisy jsou z důvodu bezpečnosti zabalené v průhledné fólii a ty výherní jsou náhodně rozdistribuovány po celé České republice do novinových stánků i mezi předplatitele.

„Chtěl bych žít v zemi, kde mít peníze není nic automaticky podezřelého, ale naopak – kde umět vydělat peníze je výrazem ctnosti, schopnosti, inteligence a odvahy. Kde zaměstnávat lidi znamená odpovědnost, ne vykořisťování a zneužívání lidské práce a umu,“ píše ve svém editorialu s názvem Peníze jsou krásné šéfredaktor Marek Stoniš.

Virální video, ukazující „souboj čtenářů o nové vydání Reflexu”, zaznamenalo od čtvrtečního dne jen na Facebooku Reflexu téměř 170 tisíc zhlédnutí (údaj platný k 22.12. 2017 10:30).

-mav-