Autor textu MediaGuru
Petr Dvořák se může stát jediným vlastníkem Rádia Egrensis, souhlasí
Rada pro rozhlasové a TV vysílání.
Rozhlasový manažer Petr Dvořák (nejde o generálního ředitele ČT) se stane jediným vlastníkem Rádia Egrensis. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) souhlasí s tím, aby podíly stávajících společníků v provozující firmě RTV Cheb získal právě Petr Dvořák.
Petr Dvořák, bývalý majitel rádií Blaník či City, je už v současnosti držitelem 30% podílu v Hitrádiu Vysočina a udržuje si také nadpoloviční podíl (55 %) v Radiu Oldies.
Rádio Egrensis je druhým nejposlouchanějším rádiem v Karlovarském kraji s denní poslechovostí 30 tisíc posluchačů (zdroj: Radio projekt, 2+3Q/2017).
-mav-
Autor textu MediaGuru
V pondělí před půlnocí odešla moderátorka Rádia Kiss Barbora
Tlučhořová. Ve věku 37 let podlehla zákeřné nemoci.
Na pozici tiskové mluvčí Komerční banky nastoupila od června Lucie
Leixnerová.
Pojišťovna Kooperativa podporuje asistenční služby a jejich přínos
ukazuje na situacích, které vznikají, když lidé začnou řešit
problém sami.