Březňák nasazuje nový spot, inspirovaný Baťou

čtvrtek, 18. ledna 2018, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pivo Březňák rozvíjí v nové kampani téma vztahu otce se synem, inspiruje se Tomášem Baťou.

Foto: Repro Březňák

Foto: Repro Březňák

Pivní značka Březňák spouští 18. ledna novou kampaň, v níž rozvíjí svůj komunikační koncept, pracující s tématem vztahu otce a syna. Tentokrát chce zdůraznit důležitost trpělivosti. „Pochopit jeden druhého chce svůj čas. To je stejné, jako uvařit dobré pivo,“ popisuje manažer značky Petr Syřiště.

Nová kampaň se přitom inspiruje Tomášem Baťou a jeho citátem: „Když jsem měl 20 let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl 30 let, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi bylo 40, tak jsem si myslel, že to byl celkem moudrý chlap. A když jsem měl 50 let, řekl jsem si: kdyby tu tak byl a poradil mi!“

Březňák bude kampaň používat v různých podobách po celý rok. Spot bude nasazen v minutové a půlminutové verzi v televizi, na stanicích skupiny Prima, Barrandov a Óčko, dále se objeví na internetu a sociálních sítích. 

Spot se natáčel v Litoměřicích a dalších lokalitách v severních a středních Čechách. S výjimkou mladého herce Petra Buchty ve spotech nehrají známé tváře z televize. „Nechceme jít cestou známých herců, celebrit a jejich příběhů. Nás zajímá opravdový a univerzální příběh otce a syna, který vyprávíme,“ uzavřel Petr Syřiště. 

Kreativní návrh zpracovala agentura VCCP, produkci měla na starosti agentura Bistro Films. Režisérem byl opět James Pilkington, který natáčel i předcházející spoty značky. Autorem hudby ke spotům je skupina Lucie.

-stk-