COOP slaví kampaní 100 let českého státu

úterý, 2. ledna 2018, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

COOP v kampani připomíná 100 let od vzniku Československa, nasazuje televizní spot.

Obchodní řetězec COOP, jež v loňském roce oslavil 170 let od svého založení, spouští v lednu kampaň, v níž připomíná 100 let od vzniku Československa. Nasazuje televizní spot, v němž chce ukázat, že COOP provází republiku od jejího počátku. 

„Jsme hrdi na to, že jsme součástí této bohaté historie. Za sto let od vzniku Československa se událo mnohé a my byli u toho. V našem televizním spotu jsme chtěli připomenout mnoho výjimečných profesí, ve kterých my Češi dokážeme vynikat a na co můžeme být náležitě pyšní,“ komentuje Andrea Mouralová z marketingu společnosti COOP.

Imageový spot je od ledna k vidění na stanicích skupiny Nova, poběží v průběhu celého roku. 

Komunikaci v televizi doplní sběratelská edice v podobě magnetické knihy „První republika“, kterou mohou zákazníci doplnit o kolekci 10 magnetických největších hor a „coopců“. Magnetky získá zákazník za nákup nad 299 korun a následně při zakoupení tzv. „žolíkové položky“. 

V plánu jsou dvě kola: první kolo startuje 3. ledna a bude trvat do půlky března nebo do vydání zásob. Druhé kolo začne v září, kdy bude možné kolekci magnetek doplnit o hrady a zámky.

Pod kampaní je podepsána agentura Sen. 

-stk-