Externí komunikaci E.on povede Martina Slavíková

úterý, 16. ledna 2018, 12:00 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Do čela externí komunikace energetické společnosti E.on nastupuje Martina Slavíková.

Martina Slavíková, foto: E.on

Martina Slavíková, foto: E.on

Externí komunikaci energetické společnosti E.on řídí od ledna Martina Slavíková, která bude zároveň zastávat i pozici tiskové mluvčí skupiny v České republice. Ve své pozici střídá Vladimíra Váchu, který po 16 letech přechází do společnosti E.on Distribuce.

„E.on se výrazně mění – uvnitř i navenek. Jen na letošní rok chystáme několik zajímavých novinek a chceme, aby o tom lidé věděli,“ říká Martina Slavíková, která se spolu s PR týmem a kolegy z marketingu bude snažit o posílení značky u stávajících i potenciálních klientů. „E.on má tradičně silné postavení v jižních Čechách a na Moravě, naším cílem je být více vidět i v dalších regionech,“ doplňuje.

Martina Slavíková působila v posledních letech v bankovnictví, pracovala pro Českou spořitelnu a ČSOB, kde zastávala pozici tiskové mluvčí. Na starosti měla mimo jiné komunikaci inovačních projektů, elektronického bankovnictví či CSR. V oboru se pohybuje přes 10 let, zkušenosti získala v TV Barrandov, agentuře Médea Public Relations nebo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

Vladimír Vácha, foto: E.on

Vladimír Vácha, foto: E.on

Vladimír Vácha, který za společnost mluvil 16 let, se přesouvá na pozici vedoucího Správních a centrálních činností distribuce. „Dlouholeté zkušenosti nabyté v oblasti externí komunikace se pokusím dále zúročit v práci pro naši distribuční společnost. Vedle agendy neoprávněných odběrů a energetické kontroly se budu také v úzké koordinaci s Martinou Slavíkovou starat o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat,“ doplňuje Vladimír Vácha.

-stk-