Barrandov na jaře zařadí pořad s Morávkovou či Bendovou

úterý, 6. února 2018, 09:35 TV MediaGuru

K novým pořadům TV Barrandov, vysílaným letos na jaře, se zařadí mj. diskuzní pořad Tenký led s Danou Morávkovou.

Tenký led Dany Morávkové, foto: TV Barrandov

Tenký led Dany Morávkové, foto: TV Barrandov

Od pondělí 12. února 2018 startuje skupina Barrandov své jarní programové schéma, které se opírá jak o vlastní tvorbu, především na hlavním kanále TV Barrandov, tak tvorbu akviziční a zpravodajské pořady.

„Letos na jaře jsme se pustili do řady projektů, kterými chceme divákům přinést nové neokoukané formáty. Spolu s těmito tituly nepřijdou ani o své pořady, které patří k jakýmsi pomyslným stálicím programové skladby,“ uvedl ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Na stanici TV Barrandov budou patřit páteční večery diskuznímu pořadu Tenký led Dany Morávkové. Herečka se tentokrát představí jako moderátorka a ve své show bude zpovídat nejen celebrity, ale i životy obyčejných lidí.

Na obrazovkách TV Barrandov se častěji objeví Alice Bendová. Provázet bude novým pořadem s názvem U tebe nebo u mě.

U tebe nebo u mě, foto: TV Barrandov

U tebe nebo u mě, foto: TV Barrandov

Od 19. února vstoupí na obrazovky vztahový cyklus s názvem Rodinné vztahy. S nápadem natočit vztahový cyklus z rodinného prostředí přišel v průběhu minulého roku generální ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup. Vždy v pondělí a ve středu večer budou moci sledovat životní příběhy, viny a odpuštění, lásky i nenávisti. V řadě příběhů, které mají vždy uzavřený konec, a tudíž na sebe nenavazují, se objeví mj. Jan Šťastný, Martin Dejdar, Igor Bareš, Lukáš Langmajer, Barbora Mottlová a další.

Do odpoledního vysílání (od 15:50 každý všední den) připravila televize nový pořad Rozchody. Jde o příběhy inspirované skutečnými událostmi.  

Nového, delšího zpracování se má dočkat talk show Exkluziv Kateřiny Brožové. Další změna čeká i pořad Aféry.

Pokračovat mají i pořady Jaromíra Soukupa (Instinkty JS, Aréna JS, Kauzy JS, Duel JS či Týden s prezidentem).

-mav-