Hypoteční banka představuje v kampani dr. Hypotečku

sobota, 17. února 2018, 08:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Letošní kampaň Hypoteční banky nakreslil nový dvorní výtvarník Bohumil Fencl.

Doktor Hypotečka je tváří nové kampaně Hypoteční banky, zdroj: Hypoteční banka.

Doktor Hypotečka je tváří nové kampaně Hypoteční banky, zdroj: Hypoteční banka.

Hypoteční banka spouští nový komunikační koncept, s nímž chce posílit svou image značky jako odborníka na bydlení a banku pro každého. Od února nasazuje kampaň s doktorem Hypotečkou, který pomáhá lidem, kteří sní o lepším bydlení. Autorem kreslené kampaně je nový dvorní výtvarník Bohumil Fencl, který tak nahrazuje Jakuba RyvoluLuďka Bártu, s nimiž banka v minulých letech spolupracovala. 

„Naši klienti často řeší specifické problémy s bydlením. A právě všem, kdo si neví rady a chtěli by se ,vyléčit' ze svého trápení, bude nově k dispozici doktor Hypotečka, odborník na slovo vzatý. Pro každého totiž existuje účinný lék, který náš nový specialista správně předepíše,“ říká ke kampani Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky, s tím, že tento specialista si poradí i s „garsoniérou“ nebo „alergií na umakart“. 

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru, na internetu a na pobočkách a kontaktních místech společnosti. Do televize budou nasazeny 10 s spoty na stanice Nova, Prima a Óčko. V outdooru využije CLV, v online prostředí se propíše na webové stránky, youtube i do reklamních formátů na zpravodajských portálech. 

Autorem konceptu je agentura J. Walter Thompson, se kterou banka nově spolupracuje. Na jarní kampaň se naváže druhou vlnou v letních měsících a na podzim se chystá sponzoring.

-stk-