Mall.cz propojuje výdejnu s přímým prodejem

neděle, 25. března 2018, 08:52 Aktuality, Retail MediaGuru

Mall.cz vstupuje s novou koncepcí pobočky do obchodních center.

Foto: Mall.cz

Foto: Mall.cz

Mall.cz představuje novou koncepci své pobočky, spojující výdejnu a showroom s přímým prodejem. Vstupuje s ní do obchodních center. První pobočku otevřel v nákupní galerii Nové Butovice, další dvě přibudou do konce roku.

Nová koncepce umožní zákazníkům vyzvedávat objednávky včetně objemných zásilek a zároveň i nakupovat přímo vystavený sortiment zboží. Prodejna tak nabízí showroom s výstavní plochou a produktové stěny napříč různými segmenty. Mezi prvními spolupracujícími značkami se objevily například Philips a Lego.

Foto: Mall.cz

Foto: Mall.cz

Foto: Mall.cz

Foto: Mall.cz

„Snažíme se našim zákazníkům nakupování co nejvíce usnadnit. Proto jsme pojali změnu prodejen právě tímto způsobem, který jim ušetří čas a umožní lépe si vybrat. Oblíbené zboží bude na prodejně k dispozici, takže zákazníci nebudou muset čekat na naskladnění, ale rovnou si ho zakoupí a odnesou. Věříme, že nové prodejny s moduly s různým sortimentem zákazníky zaujmou,“ dodává Ivan Vodička, ředitel služeb zákazníkům Mall Group.

Nová prodejna je zároveň druhým výdejním místem Mall.cz v Praze, v němž si zákazníci mohou vyzvedávat tzv. big boxy, objemné zásilky jako ledničky, pračky či televize. Veškeré zakoupené zboží navíc lze vyzkoušet přímo v prodejně ve zkušební zóně, která nabídne zázemí na rozbalení zboží a jeho vyzkoušení včetně elektrické zásuvky.

Modernizace, kterou projde dalších zbývajících 17 výdejních míst Mall.cz v ČR, by měla být dokončena do začátku vánoční sezony 2018. Změna koncepce se dotkne také pobočkové sítě CZC.cz a Uloženka.cz. Do konce roku vzniknou sdílená výdejní místa pro e-shopy ve skupině Mall Group včetně například výdeje zboží poslaného přes Uloženka.cz.

-stk-