O2TV přesune denní placený obsah do aplikace FTV Prima

čtvrtek, 29. března 2018, 13:10 Aktuality, TV MediaGuru

O2 TV Sport Na den začne vysílat v HbbTV aplikaci televize Prima.

FTV Prima a O2 TV se dohodly na přesunu placeného obsahu stanice O2 TV Free, konkrétně služby O2 TV Sport Na den. Diváci tak od 31. března najdou sportovní obsah kanálu O2 TV Free, prostřednictvím služby O2 TV Sport Na den, v HbbTV výhradně v aplikaci na TV Prima.

Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den. V rámci tohoto denního tarifu budou mít zákazníci nově k dispozici kromě O2 TV Sport také kanály O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal, a to včetně multidimenze.

Přesunem O2 TV Sport na Primu chceme odstranit bariéry v přístupu k placenému a exkluzivnímu sportovnímu obsahu, který je doménou světa placené televize,“ uvedl Branislav Valo, zodpovědný za vedení O2 TV.

„Tato platforma patří mezi naše strategické komunikační kanály s velkým potenciálem růstu. Aktuálně má naše červené tlačítko zásah 1,7 milionu diváků měsíčně, a proto se divákům snažíme neustále přinášet další zlepšení,“ uvedl Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

-mav-