Stream.cz odvysílá film Prezident Blaník 8. dubna

úterý, 20. března 2018, 17:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Po filmovém uvedení míří Prezident Blaník na online, uvede ho server Stream.cz.

Kancelář Blaník, foto: Stream.cz

Kancelář Blaník, foto: Stream.cz

Stream.cz odvysílá online premiéru filmu Prezident Blaník v neděli 8. dubna. Celovečerní snímek navazující na seriál Kancelář Blaník tak jde z kin do online vysílání.

Filmová satira se odehrává na pozadí skutečných událostí druhé přímé volby prezidenta České republiky. V hlavní roli se představí lobbista Tonda Blaník (Marek Daniel), v rolích jeho asistentů Lenka (Halka Třešňáková) a Žížala (Michal Dalecký). Ve filmu vystupuje vedle hlavních hrdinů i celá řada reálných aktérů českého politického a společenského života, například právník Tomáš Sokol, ekonom Tomáš Sedláček, Ladislav Špaček, zpěvák Tomáš Klus nebo herec Jan Potměšil.

„Seznam jako koproducent filmu nabídne fanouškům kromě samotného filmu i bonusový obsah s hlavními protagonisty, například speciální talk show s Markem Danielem, kterou povede stand up komička a moderátorka Adéla Elbel. Zkrátka nepřijdou ani diváci Televize Seznam, kde se odvysílají video rozhovory s hrdiny filmu v pořadech Výzva, Slavní či Kultura s Terezou Willoughby,“ uvedl Igor Kalaš, obsahový ředitel Seznam.cz.

-mav-