Autor textu MediaGuru
Jiří Vítek odchází z čela mediální agentury Mindshare, nahrazuje ho
Martin Hanzal.
Novým jednatelem a CEO mediální agentury Mindshare se stává Martin Hanzal. Nahrazuje Jiřího Vítka, který se z vedení agentury rozhodl odejít. Svou pozici opustí oficiálně k 30. dubnu 2018, potvrdil MediaGuru.cz.
Jiří Vítek svůj odchod odůvodnil potřebou životní změny. Přesto mediální byznys zcela opustit nechce. „Má představa je pracovat na pomezí digitálu a datových služeb," nastínil. Zatím spíš v roli konzultanta než prací pro jednu konkrétní společnost.
Martin Hanzal se loni po více než dvanácti letech v Mindshare přesunul v rámci GroupM do vedení českého tým Xaxis. Prostředí mediální agentury Mindshare tak dobře zná.
Jiří Vítek odchází z Mindshare po sedmnácti letech. Pracoval zde od roku 2001, od roku 2009 se stal CEO společnosti. Vítek je zároveň členem výkonné rady internetového sdružení SPIR. Na letošní květnové valné hromadě kandidovat nebude, českému internetu chce ale dál pomáhat.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Sázková společnost Chance představila novou sezonní kampaň k Chance Lize.
Jejím hlavním motivem je proměna dlouholetého ambasadora Julia „Laviho“
Lavického, který po konci fotbalové kariéry vstupuje do světa sociálních
sítí, streamování a podcastů.
Česká republika by měla víc pracovat na své mezinárodní značce a jasněji komunikovat své přednosti v oblasti inovací, podnikání nebo
technických dovedností, myslí si marketér a stratég Radim Svoboda.
Zároveň je toho názoru, že národní branding by měl stavět na plném
názvu země.
Společnost Allwyn spustila kampaň zaměřenou na „obyčejné“ milionáře,
připravila ji agentura Symbio.