Campingaz letos v rámci kampaně půjčuje grily

neděle, 29. dubna 2018, 08:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Možnost vyzkoušet si plynové grily nabízí v kampani Campingaz, chystá i další aktivity.

Akce značky Campingaz, foto: Josef Brabec

Akce značky Campingaz, foto: Josef Brabec

Společnost Camping Gaz CS., která je českým prodejcem sportovních potřeb, grilů a outdoorového vybavení značek Campingaz, Coleman a Sevylor, nabídne v letošním roce zájemcům možnost vyzkoušet si zdarma plynové grily Campingaz. Online komunikaci podpoří dále vědomostí kvíz týkající se grilů a grilování.  Tyto projekty doplní standardní marketingové aktivity, které společnost na českém trhu pravidelně realizuje.

„Trendem, který do České republiky přichází ze západní Evropy, je rostoucí obliba plynových grilů,“ uvedla Zuzana Zelenková ze společnosti Camping Gaz CS . „Zájemci o zapůjčení grilu se registrují na našem webu a my z nich každý měsíc vybíráme jednoho, komu gril bezplatně přivezeme a na dva až tři dny zapůjčíme,“ dodala. Campingaz současně tomuto výherci nabízí odkoupení zapůjčeného grilu s třicetiprocentní slevou. 

Na podporu návštěvnosti svého českého webu cílí další projekt českého Campingazu, a sice vědomostní kvíz Znáte grily Campingaz? Probíhá od dubna do srpna, z došlých správných odpovědí firma v každém kole losuje dva výherce, kteří obdrží věcné ceny v podobě přenosného plynového grilu a termotašky. 

Campingaz také v průběhu nadcházejících měsíců komunikačně využije výsledky průzkumu veřejného mínění, který si nechal zpracovat agenturou Sanep, a která zkoumá přístup české populace ke grilování a povědomí o jednotlivých značkách grilů na českém trhu. 

Všechny zmíněné aktivity Campingaz komunikačně podpoří na svých sociálních médiích, především Facebooku, Instagramu a Youtube. Na uvedených projektech Campingaz spolupracuje s agenturou Czech P.R.

-mav-