Slou mag Kamily Boudové má vyjít i v tisku

pátek, 13. dubna 2018, 12:10 Aktuality, Tisk MediaGuru

Aktuálně probíhá kampaň na Hithitu, jejím cílem je vybrat 70 tisíc korun.

Kamila Boudová, foto: Slou Mag

Kamila Boudová, foto: Slou Mag

Odbornice na módní obchod a udržitelnou módu Kamila Boudová chystá k červnovému eventu Slou Days také tištěný magazín. Ten dosud vycházel dvakrát ročně online. Proti bezplatné elektronické verzi nabídne i články o psychologii, cestování, jídle nebo kreativní sekci. V současné době běží crowdfundingová kampaň na HitHit.cz.

Nově chystané číslo se má rozšířit i mimo oblast udržitelné módy a přírodní kosmetiky. Objeví se v něm články o osobním rozvoji, DIY návody na bytové doplňky nebo jednoduché oblečení a vytrhávací recepty. Od ostatních titulů na trhu se má lišit nejen svým mindstylovým zaměřením a interaktivitou, ale i vzhledem. Art directorkou je talentovaná designérka Kristína Šipulová.

„Chceme oslovit ty čtenáře, kteří se o udržitelný životní styl zajímají, ale bojí se radikálních řešení,“ uvedla šéfredaktorka Kamila Boudová.

V současné době probíhá kampaň na HitHit.cz, která by měla pokrýt náklady na tisk časopisu. „Rozhodli jsme se tisknout Slou Magazín pro všechny milovníky offline života. Věříme, že vytištěný časopis se dostane i mezi více lidí. Od poloviny června ho budete moct sehnat na Slou Days, objednat přes naše stránky nebo si ho koupit u našich partnerů," dodala Boudová.

-mav-