TV Prima vstoupila na sociální platformu Viber

úterý, 24. dubna 2018, 07:30 Aktuality, TV MediaGuru

Prima jako první české médium zakládá oficiální kanál na platformě Viber.

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Prima v rámci marketingové kampaně k uvedení nové show Štiky spouští jako první české médium oficiální kanál na platformě Viber.

Prima v rámci Viberu založila veřejný účet (Community) s názvem Štiky, kam bude pravidelně vkládat pikantnosti i videa z jednotlivých dílů pořadu a další informace o aktérech show. Součástí komunity bude také speciálně vytvořený chatbot, který bude s fanoušky pořadu komunikovat, zasílat jim upozornění na novinky a také jim umožní například hlasovat či předpovídat další vývoj děje. Dále si budou moci uživatelé stáhnout do svých telefonů sadu virtuálních samolepek vytvořených na motivy show a ty poté využívat ve svých soukromých konverzacích a posílat je svým přátelům.

 „Při uvedení nových pořadů vždy hledáme nové cesty ke komunikaci, proto jsem rád, že jako první společnost v České republice založíme na Viber komunitu, kde mohou diváci sledovat příspěvky o novém pořadu. Zásadní výhodou Viberu například oproti Facebooku je, že dosah příspěvku nepodlá měnícímu se algoritmu, ale je zobrazen všem v rámci dané komunity,“ upřesňuje výhody Viberu Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

Viber je aplikace pro volání a zasílání zpráv, kterou po celém světě používá přes jednu miliardu uživatelů. Viber patří do skupiny Rakuten.

-mav-