A!M Creative Challenge vybrala vítězný projekt pro BeBe

čtvrtek, 24. května 2018, 16:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Studentskou soutěž A!M Creative Challenge vyhrál projekt Barbory Talknerové, Terezy Teislerové a Veroniky Hercikové.

Vítězky soutěže A!M Creative Challenge (zleva): Veronika Herciková, Tereza Teislerová a Barbora Talknerová, foto: A!M

Vítězky soutěže A!M Creative Challenge (zleva): Veronika Herciková, Tereza Teislerová a Barbora Talknerová, foto: A!M

Letošní jarní běh studentské soutěže A!M Creative Challenge, jež probíhala tentokrát ve spolupráci se značkou BeBe Dobré ráno společnosti Mondelēz, zná své vítěze.

Do finále se probojovalo pět soutěžních týmů, které svůj projekt prezentovaly porotě, sestávající z manažerky značky BeBe Dobré ráno Veroniky Demčíkové, Marka Miláčka z agentury A!M a Jany Škaloudové z DDB.

Nejlepší projekt pro představení značky BeBe Dobré ráno „v novém trendy a lifestyle světle“ k oslovení mladší cílové skupiny, vytvořil tým Barbory Talknerové, Terezy Teislerové a Veroniky Hercikové. Ty svou strategii postavily na snaze naučit lidi snídat prostřednictvím snídaňové herní aplikace a speciálních balíčků do firem.

„Vítězný projekt se nám velmi líbil, a to nejen celkovým řešením, ale i jeho zasazením do kontextu trhu, spotřebitelského chování a dosavadní komunikace značky. Rovněž jsme byli mile překvapeni úrovní znalostí studentek, jejich projevem i prezentací,“ vysvětlila Veronika Demčíková s tím, že některé ze soutěžních nápadů budou zapojeny do komunikace značky v příštím roce.

-stk-