Bezrealitky.cz spouští největší kampaň ve své historii

pátek, 4. května 2018, 13:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kampaň na podporu povědomí o značce přichystal portál Bezrealitky.cz. Soustředí se na kraje.

Zdroj: Bezrealitky.cz

Zdroj: Bezrealitky.cz

 

Český portál pro přímý prodeje a pronájem nemovitostí Bezrealitky.cz spouští největší kampaň ve své historii. Po celý květen poběží v outdooru, rádiu a také na internetu, a to zejména se zacílením na obyvatele regionů. Na ty se chtějí stránky, které dominují v metropolích, začít více soustředit. 

Cílem kampaně je jednak zvýšit povědomí o značce, jednak připomenout výhody, které z přímého prodeje a pronájmu nemovitostí plynou. Komunikovat bude především zřízení účtu a zahájení prodeje nebo pronájmu nemovitosti do 15 minut, úspory na provizích i průměrnou dobu prodeje nemovitosti do tří týdnů. Konzervativnějším klientům představí argumenty dokazující, že prodej nebo pronájem svépomocí je cesta, přinášející více výhod než spolupráce s makléřem. 

Podle CEO Bezrealitky.cz Hendrika Meyera má kampaň lidem připomenout, že prodat či pronajmout nemovitost zvládnou sami. „Pokud dokáží koupit na internetu sportovní vybavení, zajistit si dovolenou nebo prodat nepotřebný nábytek, stejně jednoduše zařídí i prodej nebo pronájem svého domu nebo bytu,“ popisuje. 

 

Zdroj: Bezrealitky.cz

Zdroj: Bezrealitky.cz

Zdroj: Bezrealitky.cz

Zdroj: Bezrealitky.cz

Bezrealitky.cz funguje na trhu 11 let. Měsíčně ho navštíví více než půl milionu zájemců o bydlení a každý měsíc se jeho prostřednictvím prodá přibližně 400 a pronajme kolem 3 000 nemovitostí.

-stk-