E-mail marketing Online Summit představí nové trendy

pondělí, 14. května 2018, 22:15 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Summit je možné sledovat po čtyři večery zdarma na základě registrace.

Foto: E-mail marketing

Foto: E-mail marketing

Trendy a novinky z e-mail marketingu, best practices tuzemských odborníků i rady, jak zvládnout GPDR na poslední chvíli. To vše bude obsahem třetího ročníku E-mail Marketing Online Summit 2018, který se uskuteční ve dnech 21. až 24. května vždy od 19:30 večer. Sledovat vystoupení osmice řečníků lze zdarma.

Každý ze čtveřice večerů na konci května vyhradili organizátoři na jedno z klíčových témat pro letošní rok. „Akce začne večerem věnovaným aktuálně hodně diskutovanému tématu GDPR. Další bloky se budou zabývat personalizovanou automatizací v e-mail marketingu, zákaznickou podporou a auditem e-mailingu,“ přiblížila Kateřina Fišerová, manažerka aplikace SmartEmailing, která je generálním partnerem akce.

Jednotlivými bloky on-line summitu budou provázet dvojice tuzemských odborníků. Téma GDPR divákům přiblíží Josef Bátrla z advokátní kanceláře Kroupahelán a expert na boj se spammery Tomáš Charvát ze společnosti Excello, jež provozuje službu VirusFree. Budoucnost e-mail marketingu zase představí Vladimír Rejlek z agentury Wunderman a online stratég Dušan Souček.

„O zákaznické péči a e-mailingu pak budou hovořit Mário Roženský, tvůrce a provozovatel aplikací Affilbox a Supportbox, a Martin Bazala z Raynetu. O auditu e-mail marketingu budou poslední den summitu hovořit Pavel Pola z Etnetera Activate a specialista na online marketing Jakub Čižmař,“ doplnila Kateřina Fišerová.

K účasti na akci se je potřeba zaregistrovat se na webu akce , vybrat si jeden či více bloků a vyčkat na zaslání odkazu s přístupem k vysílání. Záznamy jednotlivých bloků jsou v předprodeji za 1 990 Kč, cena po skončení summitu bude 4 990 Kč. 

-mav-