Komunikaci produktu ve Škodě Auto vede Hermann Prax

pondělí, 14. května 2018, 14:20 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Komunikaci produktu a techniky automobilky Škoda Auto povede od června Hermann Prax.

Hermann Prax, foto: Škoda Auto

Hermann Prax, foto: Škoda Auto

Novým vedoucím Komunikace produktu a techniky a Komunikace motosportu automobilky Škoda Auto se od 1. června stane Hermann Prax. Ve své nové funkci bude zodpovědný za celosvětovou komunikaci produktů značky Škoda. Přímo podřízen bude Jensi Katemannovi, vedoucímu oddělení Komunikace společnosti, který k jeho nástupu dodává: „Naším společným cílem je komunikaci společnosti Škoda Auto dále rozvinout. Zaměříme se přitom zejména na digitální kanály a formáty.“

Hermann Prax, který vystudoval komunikaci v Salcburku, pracuje v koncernu Volkswagen od roku 2013. V uplynulých dvou letech byl tiskovým mluvčím za oblast Komunikace podniku v koncernové komunikaci ve Wolfsburgu. V letech 2013 až 2016 byl Prax zodpovědný za komunikační agendu koncernu Volkswagen v Indii a zároveň závodu Volkswagen v indickém Pune. 

Před svým nástupem do koncernu Volkswagen pracoval rodilý Rakušan Prax více než osm let pro Porsche Holding v Salcburku. Z toho sedm let v tiskovém oddělení, mimo jiné i jako mluvčí značek Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy a Audi.

-stk-