O2 zahajuje kampaní „dobu datovou“, využije Twitch

sobota, 5. května 2018, 08:32 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 podpoří v nové kampani své datové tarify. Inzerovat bude také na herním webu Twitch.tv.

Klíčový vizuál kampaně „Doba datová“ na venkovní reklamě, zdroj: O2

Klíčový vizuál kampaně „Doba datová“ na venkovní reklamě, zdroj: O2

Mobilní operátor O2 spouští novou kampaň na podporu nových datových tarifů. V rámci konceptu „Doba datová“ představí tarifní řadu O2 Data a také novinky v tarifech pro mladé O2 [:kůl:].

„Kreativní koncept Doba datová odkazuje na rapidní nárůst spotřeby mobilních dat v naší síti. Postava Chytré sítě ve spotu přináší zákazníkům do mobilních telefonů více dat a s nimi i spoustu zábavného obsahu, který pro ně dříve nebyl dostupný,“ popisuje David Daneš, který v O2 vede marketingovou komunikaci.

Kampaň na podporu nových tarifů O2 Data se objeví na internetu, v televizi, outdooru, tisku a na prodejnách. V televizi bude nasazen hlavní 20s spot, který doplní čtyři krátké spoty zaměřené na vybraný tarif a zvýhodněnou nabídku telefonů Huawei a notebooku Lenovo.

Komunikace nabídky O2 [:kůl:], určené pro mladé do 26 let, bude propojena s postavou Johnyho Machetty alias Jonáš Čumrik, se kterým firma spolupracuje dlouhodobě. „Jonáš se ve spotech dostane do situací, ve kterých mladým lidem nejčastěji dochází data. S tarify O2 [:kůl:] se jim to však už stávat nebude, protože v nich zpětinásobíme datové objemy,“ dodává David Daneš.

Kampaň cílící na mladé poběží na sociálních sítích, v rámci výkonnostní reklamy i na televizních stanicích Prima COOL a Óčko, kde je O2 zároveň partnerem pořadů Ukaž profil a Mixxxer. Kromě toho operátor využije bannery v HbbTV aplikaci, Spotify nebo chatbota a jako jedna z prvních českých firem bude inzerovat také na herním webu Twitch.tv. Součástí bude i propagace nabídky na hudebním festivalu České hrady.

Kreativní koncept obou kampaní vznikl v agentuře Oliver. Produkci spotu na O2 Data zajistila společnost Armada Films, režie se ujal Matěj Šámal. Postprodukci mělo na starosti studio R.U.R. Na kampani O2 [:kůl:] se podílela produkční společnost SoftPillow Productions, režisér Jan Chramosta a postprodukce Silencio FX.

-stk-