Regionální marketing firmy Arthur D. Little vede Blumental

středa, 16. května 2018, 07:25 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketing v regionu střední a východní Evropy poradenské firmy Arthur D. Little povede Eva Usai Blumental.

Eva Usai Blumental, foto: Arthur D. Little

Eva Usai Blumental, foto: Arthur D. Little

Do marketingu poradenské společnosti Arthur D. Little nastoupila od března Eva Usai Blumental. Ve své pozici bude zodpovědná za všechny aktivity firmy v oblasti komunikace a marketingu v regionu střední a východní Evropy.

„Máme ambiciózní cíl se do roku 2020 zdvojnásobit,“ říká Dean Brabec, výkonný ředitel Arthur D. Little v CEE. „Již od roku 2005 působíme na trzích České republiky, Slovenska, Rumunska, Bulharska a v bývalé Jugoslávii. Máme tam vybudovanou dobrou pozici, ale chceme být silnější. Uvažujeme o vytvoření clusteru, který bude operovat ve střední a východní Evropě, v Turecku a Rakousku. Za tímto účelem potřebujeme silný marketing,“ dodává.

Před příchodem do Arthur D. Little Eva Usai Blumental zastávala vedoucí pozice v oblastech bankovnictví a poradenství. V posledních 10 letech vedla marketing a komunikaci Deloitte v ČR a na Slovensku, věnovala se též poradenství v oblasti strategie značky pro malé a střední podniky a mentoringu v podnikání. Svou kariéru zahájila jako novinářka. Hovoří plynně česky, anglicky, rusky a italsky.

-stk-