Bohemia Energy nasadí nikdy nenatočenou reklamu

pondělí, 25. června 2018, 13:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové komunikaci představí Bohemia Energy reklamu, kterou se nikdy nepodařilo natočit.

Zdroj: Bohemia Energy

Zdroj: Bohemia Energy

Bohemia Energy přichází s novým komunikačním konceptem „Nic na vás nehrajeme“. V médiích představí reklamu, kterou se ale nikdy nepodařilo natočit. Jediné, co divák uvidí, je příprava na natáčení, na kterém se podílejí herci Pavel Liška a Marek Daniel. „ Velká část z toho, co uvidíte na obrazovkách, je výsledkem jejich improvizace. Můj obdiv má i režisér Pavel Nosek, který je oba dokázal ukočírovat a nenechal je utéct z reklamního konceptu,“ říká Robert Chmelař, marketingový ředitel Bohemia Energy.

Kampaň, jejímž cílem je posílit znalost značky, její pozitivní vnímání i podpořit prodejní aktivity, se zaměřuje na boření mýtů, které kolem dodávek energií stále panují. Rovněž má komunikovat klíčové benefity Bohemia Energy.

Komunikace poběží v několika fázích od 25. června do konce letošního roku. K vidění bude v televizi na stanicích skupin Nova, Prima a Barrandov. Dále na internetu, a to ve vyhledávání, ve videoobsahu, na sociálních sítích a v bannerových kampaních převážně přes RTB. Doplní ji rozhlasové spoty v rámci celoplošného Rádia Impuls a rozhlasových stanic sítě Radiohouse.

„Letos plánujeme představit postupně dva TV spoty a příští rok navázat minimálně dalšíma dvěma,“ upřesňuje Robert Chmelař a dodává: „Kombinace televize a internetu se dlouhodobě ukazuje jako nejefektivnější s tím, že doplnění rádiem dává kreativě postavené na konverzaci dodatečný zásah. Rádio je obecně neprávem opomíjené médium, na rozdíl od venkovní reklamy, se kterou nepočítáme vůbec.“

Ukázka vizuálu kampaně Bohemia Energy

Ukázka vizuálu kampaně Bohemia Energy

Pod konceptem je podepsána agentura McCann Prague. Produkci zajistila společnost Punk Film. Média nakupuje Médea.

-stk-