Po Primě vyráží na roadshow také Seznam.cz

středa, 27. června 2018, 14:30 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Seznam.cz se v létě vydává s mobilním studiem na roadshow po vybraných festivalech.

Seznam.cz vyráží s kamionem na roadshow po letních festivalech, foto: Seznam.cz.

Seznam.cz vyráží s kamionem na roadshow po letních festivalech, foto: Seznam.cz.

Společnost Seznam.cz se rozhodla v létě vyrazit s mobilním studiem na roadshow, během které navštíví celkem osm festivalů v Česku. V minulosti využila podobnou aktivitu se zpravodajským kamionem rovněž televize Prima.

Roadshow Seznam.cz odstartuje 28. června na třídenním festivalu Aerodrome v Panenském Týnci. Kromě speciálně upraveného kamionu Televize Seznam tam přiveze také celou řadu známých osobností, kino Stream.cz nebo VIP zónu Proženy.cz.

V kamionu upraveném na mobilní studio budou přímo na festivalech vznikat pořady. Na Aerodromu půjde konkrétně o dva díly Výzvy. Návštěvníci tam budou moci potkat například novináře Adama Junka, který bude točit rozhovor s Igorem Rattajem, jedním z duchovních otců Aerodrome, dále Jindřicha Šídla nebo Bena Cristovaa, tvář projektu Seznam se bezpečně.

„Vyrazili jsme na festivaly s novým mobilním studiem, abychom – zjednodušeně – přivezli naši televizi za našimi diváky. Chceme je nechat nakouknout do kuchyně natáčení pořadů, dát jim možnost povídat si s našimi tvářemi. A díky pojízdnému studiu mohou být i přímo součástí vysílání,“ říká Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV v Seznam.cz.

Vedle studia nabídne Seznam.cz také chill out zónu nebo kino Stream.cz, které bude mít na programu vlastní tvorbu, například seriál Štafl a Kadeřnictví nebo pořady Grill Hunters, Meziplyn či Jak ušetřit.

Ve speciální zóně online magazínu Proženy.cz bude připraven i program pouze pro dámskou část festivalového osazenstva. „V tomto stanu, kam je mužům vstup zakázán, se ženy budou cítit jako v bavlnce. Máme pro ně připravené hýčkání v podobě masáží, originálních drinků, vodní dýmky, péče vizážistek a v neposlední řadě třeba i tetování henou. Příjemným benefitem budou i čisté toalety, kde nikdo nebude zvedat prkénko,“ popisuje Monika Binarová, šéfredaktorka lifestyle redakce Seznam.cz.

Po Aerodromu zamíří Seznam.cz na Beats for Love v Ostravě, Benátskou noc v Liberci, LétoFest Brno, Hiphop kemp v Hradci Králové, Soundtrack Poděbrady, Vinobraní ve Znojmě a na PragueComicon.

Itinerář letní roadshow Seznam.cz, zdroj: Seznam.cz

Itinerář letní roadshow Seznam.cz, zdroj: Seznam.cz

-stk-

Prima ve své PR komunikaci reagovala na aktivitu Seznamu ostře. Celé vyjádření televize můžete číst níže. 

Plné vyjádření TV Prima

Televize Prima: Seznam si pořídil karavan a ukradl nápad Primy

Koupit karavan, bez nápadu napsat, že jedeme za vámi… Tak přesně tohle předvedl Seznam a jeho televize.

Televize Prima znovu dokazuje, že je lídrem trhu. Posledním důkazem toho je, že nový ambiciózní projekt Televize Seznam okopíroval primácký zprávařský kamion. Seznam ale přichází spíše s jakýmsi karavanem. Byla to televize Prima, kde přímo z kamionu vysílal hlavní večerní zpravodajský blok. Co se přesně bude v karavanu odehrávat? To možná ještě netuší ani na Seznamu.

Příště by stačilo přiznat, kdo s nápadem přišel první, než ho jen okopírovat a prezentovat to světu jako vlastní skvělý nápad.  Takže pro pořádek, byla to televize Prima jako první a jediná v Česku vyjela v létě 2014 s mobilním studiem v kamionu přímo k divákům v rámci projektu PRIMA JEDE ZA VÁMI! Zpravodajský kamion.

V průběhu 3 ročníků měl kamion 35 zastávek ve 35 městech (2016 – 10 měst, 2015 – 15 měst, 2014 – 10 měst). Informace a fotografie zde: https://prima.iprima.cz/porady/prima-jede-za-vami

A stále platí, že Prima jede!

Zpravodajský kamion Zpráv FTV Prima, foto: FTV Prima

Zpravodajský kamion Zpráv FTV Prima, foto: FTV Prima