Creative Dock v Česku nově povede Max Vrána

úterý, 24. července 2018, 18:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

V čele Creative Docku střídá Martina Pejšu Max Vrána z Unicorn Systems.

Max Vrána, zdroj: Creative Dock

Max Vrána, zdroj: Creative Dock

Do čela Creative Docku nastupuje Max Vrána, který ve vedení střídá dosavadního šéfa a zakladatele společnosti Martina Pejšu.

Max Vrána se bude podílet na rozvoji všech běžících projektů a na starosti bude mít hledání nových mezinárodních příležitostí. Rovněž dohlédne na obsazení důležitých pozic především v IT oblasti.

„Zmíním čtyři věci, které jsou pro nás důležité. Za prvé stavět pro klienty inovativní firmy. Chci, abyste kdekoli v EU řekli Company Builder a lidem se vybavil Creative Dock. Za druhé ještě víc se zaměřit na oblast, se kterou jsme začali nedávno. Přestavování celých firem z pohledu produktů, procesů, vztahů se zákazníky apod. Za třetí investovat do vlastních projektů a nestavět nové byznysy jen pro zadavatele. A za čtvrté intenzivněji podporovat a synergicky propojit naše zahraniční pobočky. A tím vytvářet prostor pro zastoupení v zajímavých zemích, kde Creative Dock ještě není,” přibližuje své priority Max Vrána.

Max Vrána přichází ze společnosti Unicorn Systems, kde působil na různých pozicích posledních 17 let. Začínal na pozici vývojáře, následně se začal věnovat analýze a stal se byznys architektem pro oblast bankovnictví a pojišťovnictví. Pracoval pro Českou spořitelnu, Komerční banku a další bankovní domy. Dále pokračoval jako projektový manažer, vedl obchodní divizi a naposledy působil na postu ředitele, kde byl zodpovědný za získávání obchodních zakázek a jejich realizaci. Vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT v Praze, obor tvorba softwaru.

-stk-