Autor textu MediaGuru
Minerální voda Mattoni představuje v létě limitovanou edici s melounovou
příchutí.
Minerální voda Mattoni letos v létě již podruhé rozšiřuje své portfolio. Po citrusové příchuti Cedrata přichází nyní s limitovanou edicí Mattoni Meloun perlivá, kterou až do poloviny srpna podpoří marketingovou kampaní.
Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru, na internetu a sociálních sítích. V televizi bude nasazen reklamní spot, který rozehrává scénu ťukání na meloun.
Pod kampaní je podepsána agentura Symbio. Komunikaci na sociálních sítích připravuje agentura Peppermint. Režie spotu se ujal Petr Velek.
Limitovaná edice Mattoni Meloun je v prodeji v lahvích o objemu 1,5 l s doporučenou maloobchodní cenou 16,90 Kč/1,5l. V současnosti čítá portfolio značky Mattoni 13 ovocných příchutí perlivých a pět neperlivých.
-stk-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Online # Audio # Tisk
Soukromá média kritizují návrh zákona o médiích veřejné služby. Vadí
jim online reklama i chybějící mantinely.
# Aktuality # TV & video # Online
Nový digitální projekt České televize cílí na publikum ve věku 15 až
25 let a kombinuje zpravodajství, popkulturní obsah i internetové trendy
v krátkých videích přizpůsobených prostředí sociálních sítí.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Herec Marek Adamczyk se stal tváří nové mezinárodní kampaně, kterou Praha
podporuje sjednocenou značku svého cestovního ruchu.