Philips podporuje své mixéry přes Akademii zdraví

pátek, 13. července 2018, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Philips pomocí Akademie zdraví propaguje své výkonné mixéry. Radí, jak připravit smoothie.

Zdroj: Repro YT Philips

Zdroj: Repro YT Philips

Společnost Philips se rozhodla prezentovat své výkonné mixéry prostřednictvím Akademie zdraví. Ve spojení s nutriční terapeutkou Kateřinou Boesenberg radí, jak si připravit smoothies pro zdraví.

„Prostřednictvím Akademie zdraví chceme lidem pomoci se zdravým životním stylem tak, aby to pro ně bylo co nejsnazší a nepříjemnější. Ukazujeme tím, že Philips není jen prodejce kvalitní elektroniky, ale také odborník, kterému záleží na tom, aby jeho zákazníci věděli, jak o sebe mohou díky užitečným přístrojům lépe pečovat,” říká Jitka Altman, senior marketingová specialistka kategorie Kuchyňské spotřebiče ve Philipsu.

Celoroční kampaň, jež začala před půl rokem, běží na Instagramu, webových stránkách a YouTube. Zatímco v první fázi se značka zaměřila na přínos smoothies pro zdraví, v druhé na superpotraviny a smoothies pro děti. Po prázdninách vstoupí Akademie zdraví do třetí fáze, jež se bude zabývat tématem zvýšení imunity a detox smoothie.

Jedním z  cílů kampaně byl sběr e-mailových kontaktů, kterých se přes instagramovou komunitu podařilo získat více než dva tisíce. Fanoušci zdravého životního stylu navíc mohou využít desetidenní smoothie plán nebo si nastavit upozornění, které získají vždy, když bude čas na další smoothie. Jde to buď přímo z kalendáře v telefonu, nebo přes Messenger bota. Akademie zdraví je také přímo propojena s Rohlik.cz, kde si mohou lidé nakoupit i seznam ingrediencí potřebný na přípravu smoothie.

Pod kampaní je podepsána agentura Triad Advertising.

-stk-