Reebok buduje na pražské Náplavce tréninkovou loď

středa, 25. července 2018, 14:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Na pražské Náplavce vyroste Reebok Experience Store, které se má stát tréninkovým epicentrem.

Foto: Reebok

Foto: Reebok

Reebok vybuduje na pražské Náplavce Reebok Experience Store. V prostorách lodi bude od 7. srpna do 4. října k dispozici sál pro cvičení, obchod se sportovním vybavením, ale také chill out zóna, kde budou probíhat různé workshopy z oblasti zdravého životního stylu. Značka tak navazuje na podobný projekt z minulého roku, který byl umístěn do Galerie Mánes.

V klimatizované tělocvičně o rozloze 200 m2 budou pětkrát denně probíhat lekce funkčního tréninku, cvičení Les Mills, jógy a crossfitu. Startovat odtud bude také běžecká skupina Reebok Run Crew. V případě příznivého počasí se bude cvičit i na střeše lodi.

Funkční tréninky povedou instruktoři z Form Factory nebo Radka Vandasová z Amazons Gym. Jógou bude provázet instruktor Václav Krejčík, crossfit budou mít na starosti trenéři ze čtyř pražských boxů a Les Mills zajistí David Pártl a Veronika Benešová.

Všechny tréninky jsou pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a bude vhodné si své místo dopředu zarezervovat přes web www.reebokexperiencestore.cz.

Součástí lodi bude i obchod, kde bude možné zakoupit vybavení na všechny zmíněné disciplíny. Provozovatelem bude prodejce A3 Sport.

-stk-