CZC.cz rozvíjí koncept dvojek, nyní brání hrušky

sobota, 18. srpna 2018, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Další kampaní na téma dvojek se CZC.cz dívá na znevýhodněnou pozici opomíjených hrušek.

Zdroj: Repro YT CZC.cz

Zdroj: Repro YT CZC.cz

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz pokračuje v sérii kampaní ve znamení dvojek. Po květnové kampani, kdy se nepřímo opřel do české jedničky se zeleným maskotem, nyní přirovnává své postavení k opomíjeným hruškám. Byť má toto ovoce své kvality, prodává se méně než „konkurenční“ jablka.

„Kromě toho, že hrušky jsou podle nás lepší než jablka, máme pro zákazníky i další argumenty. Nyní mají například možnost získat k nákupu na CZC.cz HBO Go až na tři měsíce jako dárek. Navíc spouštíme u několika set produktů i Garanci skvělé ceny, což v praxi znamená, že budeme hlídat ceny na Alza.cz a později i u další konkurence, a v případě potřeby je na našem e-shopu dorovnávat,“ popisuje Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz. 

Kampaň poběží na internetu, na sociálních sítích, v outdooru a také na Evropě 2. Pracuje s minutovým reklamním spotem, který sází na dynamický střih a popkulturní odkazy. Konspiračně laděné záběry doplňuje hlas Pavla Rímského. Součástí komunikace je také video „making of“ a formát bumper.

Další marketingovou aktivitou je projekt s názvem Fond spokojených dvojek, který si klade za cíl pomoct dalším dvojkám splnit si svůj sen. Za své 22vteřinové video získají dvě nejpřesvědčivější dvojky odměnu 52 222 Kč.

Pod konceptem je podepsána agentura Brain One, produkci zajistila společnost Bumerang.film.

-stk-