Digi TV zahájila vysílání kanálu Digi Sport 4 HD

pátek, 10. srpna 2018, 11:00 Aktuality, TV MediaGuru

Nejvyšší anglickou fotbalovou ligu bude Digi TV vysílat na nové stanici Digi Sport 4.

Zdroj: Digi TV

Zdroj: Digi TV

Utkáním Manchester United – Leicester začíná v pátek 10. srpna nová sezona anglické fotbalové Premier League. Ve stejný den zahájil český televizní operátor Digi TV vysílání nového sportovního kanálu Digi Sport 4 HD. Právě na tento program se vysílání Premier League přesouvá.

Digi TV plánuje vysílat každý víkend několik přímých přenosů anglické fotbalové ligy. Z úvodního kola jich odvysílá celkem šest. 

„Premier League je vlajkovou lodí našeho sportovního obsahu. Fanoušci ostrovní kopané se i v této sezoně mohou těšit na maximální porci zápasů, kterou nám umožňuje odvysílat balíček práv, který Digi TV vlastní,“ uvedl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel Digi TV.

Stanice přinese také přenosy zápasů anglického poháru FA Cupu, vysílá i druhou anglickou ligu Sky Bet Championship a skotskou Premiership.

Na sportovním kanále Digi TV se objeví také přenosy španělské LaLigy (začíná za týden). Digi TV drží práva na její vysílání ještě minimálně pro příští tři sezony. Získala také práva pro vysílání italské Serie A. V pátek 24. srpna pak začne německá Bundesliga, kterou televize vysílá od letošního jara. Práva má na tři sezóny. 

Kanály Digi Sport lze sledovat v nabídce operátora Digi TV. Stanice Digi Sport 1 a Digi Sport 2 jsou dostupné i v nabídce T-Mobile TV.

-mav-