Do čela marketingu Rohlik.cz přichází Olin Novák

čtvrtek, 30. srpna 2018, 10:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do vedení marketingového týmu Rohlik.cz nastoupil Olin Novák z Tesca.

Olin Novák, zdroj: Rohlik.cz

Olin Novák, zdroj: Rohlik.cz

Do čela marketingového týmu online obchodu s potravinami Rohlik.cz nastupuje od září Olin Novák. Kromě marketingu bude také řídit oddělení nákupu.

„S větší velikostí a ambicemi by měli do firmy přicházet kvalitnější lidé, ti méně kvalitní pak musí udělat místo. Tým marketingu během září a října rozšíříme ještě o několik nových pozic. Naší konkurencí nejsou totiž menší online hráči, ale největší obchodní řetězce. Věřím, že těmito změnami naše ambice naplníme rychleji,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti Rohlik.cz. Ta se po necelých čtyřech letech dostala do zisku, letošní očekávané tržby překonají 2,5 miliardy korun a v příštím roce je cílem tuto částku zdvojnásobit.

Olin Novák do firmy přichází z Tesca, kde měl na starosti marketing pro střední Evropu. Ještě předtím působil na centrále společnosti Procter & Gamble v Ženevě. „Rohlik.cz jsem si vybral pro jeho zákaznický přístup, který je mi velmi blízký. Velký dojem na mě udělala také kvalita sortimentu a způsob, jakým se na trhu prosazuje. Na těchto věcech bych chtěl stavět,“ prohlásil Olin Novák.

„S Olinem nás spojuje stejná vize o tom, jak by měl online obchod budoucnosti vypadat. Čekám od něj strategičtější práci se sortimentem, s cenami a s komunikací k zákazníkům,“ doplnil Tomáš Čupr.

-stk-