Markéta Vavřinová spouští ženský web Čas jen pro mě

čtvrtek, 16. srpna 2018, 07:30 Internet & Mobil MediaGuru

Šéfredaktorka a publisherka ženských masových časopisů spouští magazín pro ženy v digitálním prostředí.

Markéta Vavřinová

Markéta Vavřinová

Do segmentu ženských webů vstupuje nový web Casjenprome.cz. Spuštěn byl ve čtvrtek 16. srpna.  Jde o magazín pro ženy,  které „už vědí, o čem je život. Cílí primárně na ženy starší 40 let.

Za webovým magazínem stojí Markéta Vavřinová, bývalá dlouholetá šéfredaktorka měsíčníku Svět ženy (Burda Praha) a bývalá publisherka Bauer Media, kde měla mj. na starost týdeník Chvilka pro tebe a podílela se na koncepci a startu měsíčníku Můj svět.

„Mnoho žen kolem čtyřiceti hledá na internetu nejen informace, ale také zajímavé čtení a zábavu. Internetový magazín casjenprome.cz chce ženám dopřát především kvalitní a zajímavý obsah,“ uvedla Markéta Vavřinová, která chce využít mezery na internetovém trhu v nabídce ženských webů pro ženy nad 40 let. 

Pod hlavičkou rubriky O čem se mluví má magazín ambice pravidelně otevírat témata z různých oblastí života. Jednou týdně představí v rubrice Inspirace/Osobnost týdne ženu, která si splnila svůj sen. Informace z oblasti zdraví, krásy i psychologie se objeví v rubrice Životní styl. Rubrika Inspirace/Osudy přinese příběhy známých osobností z různých oblastí života, které inspirovaly a ovlivnily ostatní.

Další rubriky jsou: Domácnost (rady, recepty), Mazlíčci (péče o domácí zvířata), Volný čas (české a zahraniční cestování, tipy na nové knihy a na různé akce) a Vědomostní kvízy.

Každý den má být uvedeno minimálně pět nových příspěvků. Obsah připravuje tým externích spolupracovníků pod vedením šéfredaktorky Markéty Vavřinové. Vydavatelem je společnost Laurits Group. Inzertně web zastupuje Impression Media. Start podpoří mj. cílená reklama na Facebooku.

-mav-