Prima se pouští do prodeje letenek přes web Prima GO

čtvrtek, 2. srpna 2018, 17:20 TV, Internet & Mobil MediaGuru

Televizní skupina Prima zamýšlí rozšířit své příjmy i z nemediálních aktivit.

Skupina Prima spustila ve čtvrtek ve spolupráci s Web Shop Fly nový web PrimaGo.cz, který nabízí letenky za garantované ceny do celého světa. Mimo vyhledávání leteckých spojů do jednotlivých destinací bude web fungovat také jako místo inspirace, kam mohou lidé vyrazit za zážitky. Tváří kampaně na web PrimaGo.cz je modelka a moderátorka Iva Kubelková.

Prima tak rozšiřuje portfolio svých aktivit s cílem získat i jiné než mediální příjmy. „Naším dlouhodobým cílem je, aby lidé vnímali značku Prima jako rodinnou a přátelskou a také jako synonymum pro zážitky a zábavu, a to nejen prostřednictvím televizní obrazovky. Cestování a poznávání nových míst tyto parametry pomáhá výborně naplňovat,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Zdroj: FTV Prima

„Jsem rád, že jsme se se skupinou Prima dohodli na spolupráci a vyvinuli jsme službu, která dokáže každému na míru vyhledat samotné letenky a také konkrétní inspiraci na výlety v destinacích po celém světě. Zákazníci si tak mohou zvolit parametry dovolené podle vlastního vkusu a nejsou odkázáni na již existující nabídky klasických cestovních kanceláří,“ řekl Vít Rosberg, CEO Web Shop Fly.

Hlavní tváří projektu se stala primácká moderátorka Iva Kubelková. Kampaň běží od 2. srpna v televizních spotech napříč kanály skupiny Prima, ale také v tisku a v rádiu.

-mav-