Brněnská Obsahová agentura se rozšiřuje do Prahy

středa, 5. září 2018, 14:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Obsahová agentura, jež se zaměřuje na dlouhodobé dodávání obsahu, otevírá pobočku v Praze.

Pro Obsahovou agenturu v Praze bude pracovat Pavlína Dejarnac a Eva Hromádková, foto: Obsahová agentura.

Pro Obsahovou agenturu v Praze bude pracovat Pavlína Dejarnac a Eva Hromádková, foto: Obsahová agentura.

Brněnská Obsahová agentura, která se od roku 2013 zaměřuje na dlouhodobé dodávání obsahu, se rozrůstá do Prahy. „Vnímáme sílící zájem o naše služby mezi klienty z Prahy a okolí, rozhodli jsme se proto vytvořit samostatný pražský tým, který ale bude intenzivně spolupracovat s kolegy v Brně. Už v létě jsme do Prahy přijali projektovou manažerku a PR konzultantku, tým plánujeme postupně rozšiřovat,“ říká Martin Brablec, zakladatel a ředitel Obsahové agentury. 

O klienty z Prahy a okolí se stará projektová manažerka Pavlína Dejarnac. Součástí pražského týmu je od září i Eva Hromádková, která jako PR konzultantka rozšíří služby Obsahové agentury o mediální komunikaci. 

Pavlína Dejarnac přišla do Obsahové agentury po dlouholetém působení v oboru bankovnictví. Jako nová projektová manažerka má na starost pražskou pobočku, a především péči o stávající i budoucí klienty z Prahy a okolí.

Eva Hromádková přichází do Obsahové agentury po necelých třech letech působení v agentuře PR.Konektor, kde pracovala například pro Airbnb, Solární asociaci, Evropskou komisi nebo EnergyCloud. V Obsahové agentuře bude mít na starost PR komunikaci, kterou tak agentura přidala na seznam svých služeb. 

V pražské pobočce Obsahové agentury proběhne 20. září den otevřených dveří, během kterého může kdokoliv přijít na bezplatnou konzultaci související s obsahem nebo PR. Je nutné se předem přihlásit zde.

Obsahová agentura se věnuje hlavně copywritingu (webů, blogů, e-shopů), sociálním sítím a content marketingovým službám včetně těch vizuálních. Mimo ji né pořádá odborná školení a pravidelně publikuje oborový obsah na svém blogu.Mezi její stálé zákazníky patří Mall.cz, Solitea, CZC.cz, Cerva Group, Nafigate Cosmetics nebo Raynet. V současnosti pro ni pracuje 18 lidí. 

-stk-