Prima natočí další řadu Krejzovi, ale bez Postráneckého

úterý, 25. září 2018, 07:45 TV MediaGuru

Václav Postránecký se rozhodl kvůli léčení přerušit svou účast v pořadech Krejzovi a Receptář prima nápadů.

Václav Postránecký, foto: FTV Prima

Václav Postránecký, foto: FTV Prima

Televize Prima se rozhodla natáčet další řadu seriálu Krejzovi, nebude už v ní ale účinkovat herec Václav Postránecký. Ten se rozhodl ze zdravotních důvodů v seriálu nepokračovat. Neobjeví se ani v dalším pořadu FTV Prima, hobby magazínu Receptář prima nápadů

V první sérii seriálu Krejzovi, která se bude vysílat celou podzimní sezónu, ztvárnil Václav Postránecký postavu Jana Krejzy. Díly, které jsou s Václavem Postráneckým natočené, se budou vysílat až do konce roku. Televize teď vybírá nového představitele do hlavní role. 

„Jsme velmi rádi, že se pan Václav Postránecký zhostil role hlavy rodiny v seriálu Krejzovi a za dva a půl roku se stal také oblíbeným a uznávaným moderátorem pořadu Receptář prima nápadů. Se vším respektem a pochopením jsme přijali jeho rozhodnutí již dále nepokračovat v natáčení ani jednoho z pořadů, aby se mohl plně věnovat léčbě a nasadit veškeré své síly do boje s nemocí," uvedl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

O tom, kdo Václava Postráneckého v seriálu Krejzovi nahradí, bude televize informovat.

Seriál Krejzovi patří k letošním podzimním novinkám televize Prima. Vysílá ho dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek, konkuruje tak seriálu Ordinace v růžové zahradě na TV Nova. Průměrná sledovanost seriálu Krejzovi se zatím pohybuje na úrovni cca 0,5 mil. diváků starších 15 let (podíl 15 %).

-mav- 

Aktualizace, čtvrtek 27.9. 2018: Václava Postráneckého nahradí v seriálu Krejzovi Oldřich Navrátil.