Prima od soboty 13. října stáhne soutěž 1 proti všem

úterý, 18. září 2018, 16:15 TV MediaGuru

Televize Prima urychlí konec soutěže 1 proti všem ve svém sobotním vysílání.

1 proti všem, foto: FTV Prima

1 proti všem, foto: FTV Prima

Od soboty 13. října se v sobotním televizním vysílání Primy už neobjeví soutěž 1 proti všem, kterou televize připravila jako novinku pro podzimní sezónu. Poslední díl se tak odvysílá v sobotu 7. října 2018. Prima soutěž ukončí předčasně, místo ní nabídne filmy.

Výsledky pořadu jsou zatím za očekáváním, průměrná sledovanost soutěže 1 proti všem se pohybuje na úrovni 380 tisíc diváků starších 15 let (podíl 11 %). Prima dosud odvysílala tři díly soutěže. Ta čelí konkurenci především imitační reality show Tvoje tvář má známý hlas (Nova), která je nejsledovanějším sobotním večerním pořadem.

„Pořad 1 proti všem předčil naše očekávání ohledně počtu stažených aplikací, kdy hru týdně hrálo přes 100 000 diváků. V televizi však rozhoduje sledovanost a ta nedosáhla požadované úrovně, proto jsme se nakonec rozhodli natočit šest dílů pořadu. Věříme, že diváci se i nadále v sobotu večer zapojí do soutěže o 1,5 milionu korun a od 13. října se mohou těšit na populární české filmy," uvedla mluvčí televize Prima Gabriela Semová.

V sobotu 13. října se ve vysílání místo soutěže objeví na Primě film Bezva ženská na krku, o týden později Hodinový manžel.

-mav-