Walmark spouští kampaň na Marťánky, píše i blog

pátek, 28. září 2018, 08:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Walmark podporuje kampaní Marťánky, cílí s ní na vnímavé matky.

Zdroj: FB Marťánci CZ

Zdroj: FB Marťánci CZ

Společnost Walmark se rozhodla podzimní kampaní oživit doplněk stravy pro děti, známý jako Marťánci. Značka přichází také s novým produktem Futura, novou vizuální identitou, ambasadorským programem, webem i blogem. 

Kampaň cílí na vnímavé a racionální matky, které se do hloubky zajímají o vývoj a zdraví svých dětí a které je chtějí vést k tomu, aby je jednou přerostly. K vidění je v televizi, kde je nasazen spot o malé baletce, která se chce stát profesionální ragbistkou.

Součástí kampaně je také blog, který píší bloggerky Lucie Perlíková a Kateřina Kopecká na základě mateřských zkušeností nejen svých, ale i dalších 30 dotázaných maminek. Blog nemá poučovat, školit či dávat praktické tipy, jak být dobrou mámou, ale spíše má ukázat, jak přežít mateřství v klidu a pohodě. 

Pod kampaní je podepsáno kreativní studio Yinachi. Strategický vývoj kampaně vedla Markéta Kočová Nováková společně s Robertem Peňažkou a Ondřejem Ročkem. Autorem konceptu televizního spotu je Petr Hanousek. Do audiovizuální podoby scénář zpracovala režisérka Jasmina Blaževič s produkcí Bistro Films. K jednotlivým příspěvků na blogu vzniklo také 36 animací a klíčových vizuály, které vytvořila ilustrátorka Gabriela Plačková z produkce Dawson ve spolupráci s Ráchel Smékalovou z Yinachi. 

Projekt Marťánci Futura bude spuštěn během následujících měsíců nejen na českém trhu, ale také na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy. Veškerý obsah vznikl dvoujazyčně.

-stk-