Aktuálně.cz rozšířilo video obsah o nové pořady

středa, 3. října 2018, 10:30 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Pořady nových žánrů zařadil do své nabídky v průběhu září server Aktuálně.cz.

Repro: Aktuálně TV

Repro: Aktuálně TV

V průběhu září přidal server Aktuálně.cz nové pořady TOP SekretExtrémní letiště. Na konci září pak odstartoval pořad Exkluzivní rezidence„Chceme publiku Aktuálně.cz a iHned.cz nabídnout více výběrových pořadů nabízejících obsah, který jinde na mediálním trhu neuvidí. Kvalitní žurnalistiku DVTV proto doplňujeme o žánry jako satira, artová reportáž nebo netradiční portrét,“ říká vedoucí multimediálního hubu Economie Filip Černý.

  • Vlajkovým projektem je satirické divadlo s pracovním názvem TOP SEKRET. Soubor Vosto5 se v něm každých 14 dní vydává za kulisy současné politické scény, ale také významných událostí českých dějin.
  • První reportáže již přinesl Lukáš Landa a jeho pořad Zaostřeno, na němž spolu s reportérem, dříve známým z ČT, pracují investigativní redaktoři Economie.
  • Seriál Extrémní letiště  nabídne 14 dílů, které přinášejí záběry jako z pilotova "divokého snu". 
  • Seriál Exkluzivní rezidence mapuje architektonická díla, která se rychle stala ikonou i etalonem. V hledáčku kamer jsou rodinné vily z Rakouska, Německa, Itálie a Čech posledního desetiletí. Pořad bude publikován na iHned.cz a Aktuálně.cz.
  • Pro Hospodářské noviny vzniká v multimediálním hubu také seriál rozhovorů s významnými osobnostmi českého byznysu. Redaktor se s nimi bude setkávat při jejich nejoblíbenějším sportu.

-mav-