Do vedení agentury Pleon přišel Lukáš Prokop

neděle, 14. října 2018, 08:30 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Novým ředitelem agentury Pleon Impact se stal Lukáš Prokop, zakladatel kavárny Parlor.

Lukáš Prokop, zdroj: Pleon Impact

Lukáš Prokop, zdroj: Pleon Impact

Na pozici managing directora agentury Pleon Impact nastoupil v říjnu Lukáš Prokop. Jeho hlavním cílem je rozvoj agentury k dalším reklamním projektům a novým klientům v rychle se měnícím mediálním prostředí.  

Lukáš Prokop přichází do vedení Pleon Impact ze svého vlastního podniku, karlínské kavárny Parlor Ice Cream Sandwiches, která prodává tzv. parlorky, zmrzlinové sendviče. Předtím působil dva roky jako account director v agentuře DDB Prague, kde měl na starosti značky Volkswagen, Wrigley, Lactalis a Billa. Sedm let působil v agentuře Euro RSCG, posléze přejmenované na Havas Prague, v níž byl zodpovědný za značky Česka Pojišťovna, Komerční banka, Citroën, Lučina, Sedlčanský či pivovar Bernard. 

„Když se vám podnik dobře zaběhne a jede sám vlastní cestou, tak se práce stává trochu rutinní a vám po čase začne chybět ten adrenalin, který člověk zažívá v reklamě, když v pět hodin ráno dokončuje tendrovou prezentaci. Proto, když mě Marek Šebesťák oslovil s nabídkou práce ve vedeni Pleonu, neváhal jsem,” vysvětluje Lukáš Prokop, proč se vrací ke kariéře v PR a marketingu.

-stk-