Hannah rozvíjí i na podzim koncept „Venku jako doma“

úterý, 2. října 2018, 18:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

S mottem „Venku jako doma“ pracuje česká outdoorová značka Hannah i na podzim.

Česká outdoorová značka Hannah přichází na podzim s kampaní, v níž opět pracuje s mottem: „Venku je doma“ a s propojováním domácí útulné pohody a outdoorového zážitku.

„První komunikační vlna s tímto tématem, která přinesla i podstatnou změnu ve vizuální komunikaci značky, proběhla na jaře. A zaznamenala jen pozitivní ohlasy, i proto ji chceme rozvíjet i do budoucna,“ vysvětluje Ivana Malíková, brand manager značky Hannah.

Podle jejích slov slyší zákazníci na vtip, nadsázku i vzhled kampaně, kterým se chce značka značky odlišit od konkurence na trhu. V aktuální kampani tak přenáší každodenní situace z domova do horské zasněžené krajiny. „Pomocí vizuálů ukazujeme, že i za nepříznivého počasí se lidé mohou venku cítit v teple, suchu a pohodlí a bezpečí, zkrátka jako doma, když zvolí naše produkty,“ upozorňuje Malíková.

Kampaň bude k vidění v televizi, tisku, outdooru, na internetu a v místě prodeje. „Televizní kampaň spustíme na přelomu listopadu a prosince se zaměřením na stanice skupiny Nova a Prima. V tomto období kampaň zároveň podpoříme i pomocí sociálních sítí a YouTube,“ dodává Malíková. Do televize nasadí sponzorské vzkazy, na YouTube využije formát bumper ads.

Na přípravě kampaně se podílelo plzeňské studio Tečka.

-stk-