Prima Krimi uspěla na Venice TV Award s nejlepší grafikou

pátek, 5. října 2018, 11:50 Aktuality, TV MediaGuru

Televizní stanice Prima Krimi získala ocenění na Venice TV Award v kategorii Program promotion.

Foto: FTV Prima

Foto: FTV Prima

Televizní stanice Prima Krimi získala ocenění na Venice TV Award v kategorii Program promotion, která hodnotí grafickou výbavu kanálu. Grafiku pro nový kanál vytvářelo audiovizuální studio Department, které ke spolupráci oslovilo světově uznávaného grafika a ilustrátora Pavla Fuksu

„Z ocenění mám velkou radost – projekt byl od začátku graficky perfektně konzistentní, překvapivý a vtipný ve všech výstupech. Inspirace detektivními znělkami a romány 70. –80. let se ukázala jako bezedná studnice nápadů, kterým jsme ve spolupráci s Departmentem a Janem P. Muchowem vtiskli originální tvář pro 21. století,“ komentuje ocenění grafik a ilustrátor Pavel Fuksa, který podle letošního vydání Lürzer's Archive patří mezi 200 nejlepších světových ilustrátorů.

Detektivní a kriminální seriály začala Prima Krimi vysílat na velikonoční pondělí 2. dubna letošního roku. Kanál Prima Krimi v srpnu dosáhl ve strategické obchodní skupině CS 15-69 na share 2,19 % v prime-time a 2,13 % za celý den. V cílové skupině 15+ sledovalo kanál Prima Krimi denně 2,09 % diváků.

-mav-