Televize Seznam představuje v kampani všech svých 130 lidí

pondělí, 8. října 2018, 18:05 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Televize Seznam natočila celkem 40 spotů, ve kterých představuje všechny své zaměstnance.

Foto: repro spot Televize Seznam

Foto: repro spot Televize Seznam

Televize Seznam spouští novou kampaň „My jsme Televize Seznam". Ve čtyřiceti spotech představuje celou redakci, která za vysíláním Televize Seznam stojí. Na obrazovkách se tak poprvé objevuje kampaň, která nestaví pouze na známých tvářích, ale vedle nich představuje další profese a osoby, které divák v běžném TV vysílání neuvidí, protože jsou skryti ve střižnách, za kamerou nebo v režii.

Kampaň představuje lidi ze všech profesí, které tvoří Televizi Seznam. V průběhu 13 natáčecích dnů se po červeném koberci prošla více než stovka osobností (dramaturgové, reportéři, editoři, střihači, kameramani, zvukaři, redaktoři), které na kameru v krátkosti popsaly, jaká je jejich role v Televizi Seznam a proč pracují právě pro toto médium.

„Kampaň představuje známé osobnosti a jejich vztah k Televizi Seznam. A zároveň vyjadřuje respekt i ke všem týmům a profesím, které naši televizi tvoří v zákulisí, protože na červený koberec patří všichni,“ říká ředitel Televize Seznam Jakub Unger.

V první vlně kampaně zveřejnila Televize Seznam čtyřicet spotů, postupně bude přidávat další tak, aby ke konci roku rotovalo ve vysílání cca 120 spotů a k tomu sestřihy citací.

Ukázku spotu můžete zhlédnout zde.

-mav-