Autor textu MediaGuru
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se jimi bude zabývat na svém
zasedání 6. listopadu.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) obdržela čtyři stížnosti na vulgární výroky prezidenta Miloše Zemana v pondělním pořadu 20 minut Radiožurnálu Českého rozhlasu. Bude se jimi zabývat na svém zasedání 6. listopadu.
Zeman mluvil vulgárně v části rozhovoru, kde prozradil jména některých lidí, které vyznamená u příležitosti 28. října. Bývalou předsedkyni Energetického regulačního úřadu Alenu Vitáskovou, slovenského podnikatele Pavola Krúpu a někdejší novinářku Janu Lorencovou přitom charakterizoval jako bojovníky proti „ekonomickým zmrdům", za které označil Viktora Koženého či Zdeňka Bakalu.
Zemanova slova z živě vysílaného rozhovoru pro Český rozhlas Radiožurnál už dříve kritizovali někteří politici. Premiér Andrej Babiš je označil za nevhodné.
V roce 2014 vyřkl Zeman vulgární slova v přímém přenosu Českého rozhlasu v souvislosti s názvem ruské skupiny Pussy Riot. ČRo se poté rozhodl Hovory z Lán předtáčet, na což Zeman tehdy odmítl přistoupit.
-čtk-
Autor textu MediaGuru
Značka Rajec uvedla kampaň na podporu funkční vody Rajec 321. Komunikace
staví na motivu vytrvalosti a schopnosti pokračovat i v náročných
situacích, tvářemi kampaně jsou Martina Sáblíková a Zdeno Chára.
# Aktuality # TV & video # Reklama
Televize Nova spustila s mottem „Kde jsi?” kampaň k nové řadě
soutěže SuperStar.
První dva díly nové řady seriálu Rod draka od HBO mohli v pondělí
sledovat festivaloví návštěvníci v Karlových Varech. Vedle samotného
seriálu podpořila projekce i službu HBO Max Premium, kterou nabízí
Vodafone TV.