ČEZ v kampani rozsvítí přes 200 vánočních stromků

středa, 28. listopadu 2018, 13:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

ČEZ podpoří v rámci vánoční kampaně rozsvícení více než 200 vánočních stromků v českých a moravských městech.

Zdroj: ČEZ

Zdroj: ČEZ

V rámci své vánoční kampaně podpoří Skupina ČEZ rozsvícení vánočních stromků ve více než 200 českých a moravských měst a obcí. Rovněž plánuje videomapping na svých elektrárnách.

„Nejrůznější akce podporující společenský život v obcích, kde podnikáme, pomáháme uvést k životu v rámci naší strategie udržitelného rozvoje po celý rok. Adventní setkání u vánočního stromku, kde si sousedé mohou užít slavnostní atmosféru, pobavit se, popřát si hezké svátky, do této koncepce přirozeně zapadá. Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme nejen pokračovat ve snaze být dobrým sousedem, ale zároveň poděkovat všem zákazníkům, kteří nám zachovávají přízeň,“ uvedla ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková.

Rozsvícení vánočního stromku podpoří ČEZ na celkem 213 místech, kam bude zvát prostřednictvím inzerce na internetu, v rádiu a tisku. Vlastní vánoční stromek si rozsvítí také videomappingem na chladicích věžích svých elektráren Temelín, Dukovany, Mělník, Ledvice a Prunéřov, kde budou k vidění ve dnech 1. a 2. prosince od 17 hodin do 6 hodin ráno stromky o výšce až 100 metrů. Od 1. prosince se kampaň „Rozsvítili jsme vánoční stromy po celé zemi“ propíše do televize, kina, tisku a na internetu.

Součástí vánoční aktivace je také facebooková soutěž o rok energie zdarma. O vítězích rozhodnou nejoriginálnější fotky u vánočního stromu na veřejném prostranství s kreativně ztvárněným nápisem #VánočníEnergieodČEZ.

-stk-