Studentská pečeť se s novými příchutěmi vydává na cesty

úterý, 13. listopadu 2018, 14:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Studentská pečeť spojuje své nové příchutě s cestováním, v limitované edici se vydává po Evropě, do Ameriky nebo Asie.

Zdroj: Nestlé

Zdroj: Nestlé

Studentská Pečeť uvádí na trh tři nové příchutě v tzv. cestovatelské limitované edici. Každá z příchutí má spotřebitele zavést na jiný světadíl: zatímco s marcipánem se mohou vydat na cestu po Evropě, s karotkou se dostanou až do Ameriky a se zázvorem do Asie. Produktové novinky jsou podpořeny kampaní se soutěží o cestovatelské výhry v hodnotě 2 milionů korun.

Kampaň, jež se nese v duchu dlouhodobého konceptu značky „Podle vlastních pravidel“, poběží až do poloviny prosince v televizi, kině, outdooru, na internetu a také v místě prodeje. V online prostředí spolupracuje značka na Facebooku a Instagramu s influencery, na prodejnách využívá ochutnávky a součástí je i sampling na vysokých školách.

Komunikace rovněž probíhá i v mediálních kanálech partnera soutěže, společnosti RegioJet, a to prostřednictvím polepů jejích autobusů, inzerátů v časopisu Žlutý a televizního spotu, jenž běží na obrazovkách na palubě. Regiojet rovněž do soutěže věnoval částečně i výhry. Logo dopravce se na oplátku objevuje jednak na obalech 11 produktů Studentské Pečeti, jednak napříč komunikačními kanály kampaně.

Pod kreativou je podepsán František Bumbálek, dále agentura Second Head a autorem soutěžného tag-onu je Zaraguza.

-stk-