Televize Seznam se pouští do vysílání fotbalu

čtvrtek, 22. listopadu 2018, 11:20 TV, Internet & Mobil MediaGuru

Televize Seznam nabídne vybrané zápasy anglické, španělské, italské a německé fotbalové ligy.

Vybraná utkání anglické Premier League, španělské La Ligy, německé 1. Bundesligy a italské Serie A bude ve spolupráci s Digi TV a T-Mobile TV vysílat celoplošná Televize Seznam v novém pořadu TOP Fotbal živě.

S komentovanými přenosy začíná v neděli 2. prosince, kdy odvysílá zápas Arsenal vs. Tottenham. Poté pak vždy o víkendu odvysílá živě jedno utkání ze zmíněných fotbalových soutěží. Od prosince zařadí i hodinový výběr nejlepších momentů z fotbalových lig v pořadu TOP Fotbal.

Sportovní show TOP Fotbal živě bude vysílaná z nově připraveného studia vždy v sobotu, či neděli. Utkání doplní debata s odborníkem, rekapitulace minulých zápasů a sestřih zajímavých momentů či gólů. Komentátorem prvního zápasu bude Viktor Kábele. V moderování nového pořadu se budou střídat Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek či Ondřej Lípa, společnost jim mají dělat fotbaloví experti a speciální hosté.

Jiří Hošek a Jindřich Šídlo, foto: Seznam.cz

Jiří Hošek a Jindřich Šídlo, foto: Seznam.cz

„Do konce letošního roku odvysíláme v rámci pořadu TOP Fotbal živě pět přímých přenosů, dva z anglické Premier League a po jednom z německé, španělské a italské nejvyšší fotbalové soutěže. Vyjma stanic Digi Sport je diváci budou moci živě sledovat pouze na Televizi Seznam,“ upřesňuje podobu vysílání Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV společnosti Seznam.cz.

Plán vysílaných utkání Televize Seznam 

  • 2.12. 15:05 Arsenal- Tottenham Hotspur
  • 8.12. 20:30 Bayern - Norimberk
  • 16.12. 20:30 AS Řím - Janov
  • 22.12. 20:15 Barcelona - Vigo
  • 30.12. 17:30 Manchester United - Bournemouth

Digi TV si od spolupráce slibuje propagaci svého obsahu. „Prostřednictvím Televize Seznam můžeme nabídnout ochutnávku a udělat reklamu fotbalu z top evropských ligových soutěží dalším televizním divákům, jejichž všechny zápasy mohou diváci v České republice vidět pouze na stanicích Digi Sport v nabídce Digi TV a T-Mobile TV,“ vysvětlil Andrej Čírtek, tiskový mluvčí Digi CZ.

-mav-