Óčko spouští pořad o taneční scéně Epic Ibiza

pátek, 28. prosince 2018, 08:00 TV MediaGuru

Díky spolupráci s produkční agenturou Epic Production přinese Óčko původní video reportáže z centra taneční scény.

Logo pořadu Epic Ibiza, foto: TV Óčko

Logo pořadu Epic Ibiza, foto: TV Óčko

Nový pořad zaměřený na zákulisí a informace z centra dění taneční scény připravuje do vysílání televize Óčko. Od začátku ledna spustí nový pořad Epic Ibiza, který nabídne rozhovory s předními tanečními dýdžeji, představiteli taneční hudby, informace o akcích jak v zahraničí, tak v Česku. Pořad v rozhovoru pro MediaGuru.cz představili programový ředitel Óčka Alexandr Guha a CEO a zakladatel agentury Epic Production Martin Hloch.

Právě s agenturou Epic Production, která sídlí přímo v centru taneční zábavy na Ibize, Óčko na novém pořadu spolupracuje. Epic Production má díky svému zázemí a působnosti na Ibize přístup k řadě interpretů a dýdžejů. Protože se agentura zaměřuje na video produkci nebo pořádání eventů, může do vysílání dodávat připravené materiály přímo z Ibizy. „S umělci máme dobré vztahy. Natáčíme rozhovory, pořádáme eventy po celém světě, jsme domluveni s manažery umělců, kteří nám navíc poskytují další video materiály. To všechno chceme nabídnout a představit v uceleném pořadu. Už dříve sice byly pokusy dělat podobné pořady, ale ztroskotaly na tom, že tvůrci neměli přístup do centra dění,“ představuje záměr Martin Hloch. Jeho agentura Epic Production je vedle Ibizy aktivní i na Miami a připravuje se na otevření aktivit i v Dubaji. Netají se ani tím, že zamýšlí rozšiřovat se z Prahy do dalších evropských lokalit.

Martin Hloch, zdroj: instagramový účet Martina Hlocha

Martin Hloch, zdroj: instagramový účet Martina Hlocha

Programový ředitel Óčka Alexandr Guha podotýká, že nový pořad zapadá do stávající programové skladby televize Óčko. „Ve vysílání Óčka dáváme prostor i žánrové hudbě v tematických pořadech. Ať už se jedná o tvrdší muziku v pořadu Drive, nebo hip hop v playlistu Óčko Black, který souvisí se startem celé nové televizní stanice. Zaměřit se chceme více i na taneční scénu, proto nám pořad Epic Ibiza dává smysl,“ vysvětluje.

Alexandr Guha, foto: archiv TV Óčko

Alexandr Guha, foto: archiv TV Óčko

Pořad Epic Ibiza se divákům poprvé představí ve středu 9. ledna. První videa ale začne Óčko vysílat už během silvestrovské noci. Na tradiční žebříček TOP 100, který vysílá poslední den v roce, naváží zdravice a klipy příslušných umělců taneční scény, kteří na nový pořad upozorní. Epic Ibiza se bude vysílat jednou týdně ve středeční večerní premiéře od 21:00, reprízován bude ve čtvrtek v 18:00. Stopáž pořadu je třicet minut, rozdělen má být na dvě části. První z nich nabídne rozhovory, videoklipy, reportáže a novinky ze zahraniční scény, druhá část bude věnována českému dění. Rozhovory se zahraničními tvůrci jsou natáčeny v angličtině a budou vysílány s českým titulky. „Vedle mainstreamových představitelů, jakými jsou David Guetta, Dimitri Vegas nebo Bob Sinclair se chceme zaměřit i na artové umělce, abychom oslovili širší skupinu diváků,“ říká Martin Hloch.

Podle Alexandra Guhy se rozšiřováním obsahu v podobě zmíněných tematických pořadů obohacuje pop o další žánry. „Hranice různých subkultur se stírají a navzájem prolínají, proto takovým pořadům dáváme prostor,“ dodává.

-mav-